SZAFY NA WYMIAR

Montaż szafy na wymiar jest dobrym rozwiązaniem z kilku względów. Po pierwsze, tego rodzaju mebel można wkomponować w każdą, nawet najmniejszą i problematyczną przestrzeń. Z pewnością tego rodzaju zabudowa sprawdzi się we wnęce w wąskim przedpokoju, gdzie z zasady znajduje się dość sporo rzeczy m.in odzież wierzchnia i obuwie. Również szafa wykonana pod konkretny wymiar umożliwi zagospodarowanie poddasza z licznymi skosami. W tym miejscu może powstać chociażby przestronna garderoba dla całej rodziny.

Szafy na zamówienie

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty działającej w Poznaniu firmy Płuciennik, która już od kilku dekad tworzy wspaniałe meble.

Po drugie, decydując się na zamówienie szafy na wymiar, możemy dobrać odpowiadające nam materiały, z których zostanie ona wykonana. Firma Płuciennik oferuje m.in. płyty meblowe w ogromnej gamie kolorystycznej i o zróżnicowanych fakturach.

Po trzecie, wnętrze szafy na zamówienie można zagospodarować wedle własnych potrzeb. Wiedząc, co będzie w niej przechowywane, możemy dobrać niezbędną ilość półek, drążków oraz dodatkowych akcesoriów i rozmieścić je w szafie w taki sposób, abyśmy mogli wygodnie oraz bezproblemowo wyciągać znajdujące się w niej rzeczy.

ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY