MEBLE KUCHENNE

NASZE REALIZACJE

Kuchnie realizacje

Pierwszym krokiem do stworzenia wyjątkowo praktycznej i zapierającej dech w piersi przestrzeni do gotowania i wspólnego spożywania posiłków jest przygotowanie przemyślanego projektu kuchni na wymiar. Poznańska firma Płuciennik to marka, dzięki której stworzysz przyjemne w odbiorze wnętrze, w którym swoje umiejętności kulinarne będą mogli rozwijać zarówno dorośli, jak i dzieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niezliczonej ilości realizacji jesteśmy w stanie odpowiedzieć na rozmaite potrzeby, najbardziej wyszukane propozycje i oczekiwania klientów. Jeśli poszukujesz pomysłu na stworzenie pięknej i funkcjonalnej przestrzeni, sprawdź nasze realizacje kuchni utrzymane zarówno w klasycznym stylu, jak i tych z nutką nowoczesności.

Meble kuchenne – inspiracje

Wykonywane przez nas meble kuchenne to kwintesencja wysokiej jakości i funkcjonalności, która będzie towarzyszyć Ci przez długie lata. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, nowoczesne rozwiązania i propozycje czołowych producentów akcesoriów meblowych. Wśród naszych realizacji znajdziesz niezwykle modne kuchnie z wyspą, które są nie tylko efektowne, ale również niebywale praktyczne. Wyspa pełnić może różne funkcje. Może być klasycznie przeznaczona do gotowania, być miejscem, w którym zainstalowany zostanie zlew, zmywarka, czy pojemne szafki lub być miejscem ekspozycji. Ciekawym rozwiązaniem są również kuchnie wzbogacone o spiżarnię. Element, który niegdyś był standardem, wraz ze wzrostem zainteresowania zdrowym, domowym jedzeniem ponownie wraca do łask. Proponowane przez nas rozwiązania z pewnością będą niezastąpione zarówno w okresie jesienno – zimowym, jak i poza sezonem przygotowywania zapraw.

Wśród naszych realizacji kuchni znajdziesz również propozycje wykorzystujące zabudowy kuchenne. Jest to rozwiązanie od wielu lat bardzo modne a co najważniejsze w pełni wykorzystujące przestrzeń kuchenną. Projekt kuchni na wymiar to możliwość dopasowania wszystkich jej elementów do wymagań klienta, wymiaru pomieszczenia i ustawienia poszczególnych elementów instalacji. Z chęcią korzystamy z nowości branżowych, dzięki czemu ceniący sobie nowoczesne wzornictwo klienci zawsze znajdują u nas inspirację. Nowoczesne meble kuchenne to przede wszystkim minimalizm i funkcjonalność. Bardzo modne są szafki na cichy domyk, doskonałej jakości szuflady blum, czy fronty na wysoki połysk.

Nowa kuchnia krok po kroku

Zainteresowały Cię nasze propozycje? Podoba Ci się nasza stylistka, nowoczesne rozwiązania i dbałość o zadowolenie klienta? Sprawdź, zatem jakie propozycje możemy zaproponować Tobie. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu propozycji projektu kuchni, to koniecznie skontaktuj się ze specjalistami firmy Płuciennik z własnym zamysłem lub wraz z nami stwórz wyjątkowy projekt uwzględniający wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania. Na podstawie wstępnego projektu, wykonamy wizualizację przestrzenną, która pozwoli Ci ocenić zastosowane rozwiązania i po raz pierwszy zobaczyć swoją piękną, wymarzoną kuchnię. Uzgodniony projekt przekazywany jest na stolarnię, gdzie od podstaw tworzone są meble kuchenne do Twojego mieszkania. Ostatnim etapem jest oczywiście profesjonalny montaż.