MEBLE KUCHENNE

Kuchnia z wyspą – modne i praktyczne!

Kuchnia z wyspą to obecnie jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, jeśli chodzi o sposób zaaranżowania miejsca, w którym na co dzień przygotowywane i spożywane są posiłki. Najczęściej na stworzenie jej decydują się właściciele mieszkań oraz domów o dużej powierzchni. Tego typu wystrój wnętrza zainteresuje na pewno także wszystkie te osoby, które preferują otwarte przestrzenie. Kuchnia z wyspą stanowi gwarancję uzyskania designerskiego, w pełni funkcjonalnego pomieszczenia – przebywanie w nim stanie się jeszcze większą przyjemnością niż dotychczas.

Kuchnia ze spiżarnią – efektowna i funkcjonalna

Poznańska firma Płuciennik wykonuje dla swoich klientów także m.in. kuchnie ze spiżarnią. Chcąc mieć zawsze pod ręką wszystkie przetwory w słoikach, nalewki i inne artykuły spożywcze wykonywane z myślą o nadejściu okresu jesienno-zimowego, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług. Wykorzystując do stworzenia kuchni ze spiżarnią najlepszej jakości materiały i okucia (drewna i efektownych dodatków), jesteśmy w stanie nadać każdemu pomieszczeniu szczególny klimat. Zachęcamy więc do kontaktu.

Nowoczesne meble kuchenne

Poszukując funkcjonalnych mebli kuchennych w Poznaniu i okolicach, wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług firmy Płuciennik, wiedząc, że oferowane przez nią artykuły charakteryzuje znaczna różnorodność. Z pewnością wszyscy znajdą modele szaf, stołów i innych mebli adekwatne do swoich potrzeb i – dodatkowo – w atrakcyjnej cenie. Inną zaletą naszej działalności jest fakt, że meble kuchenne wykonujemy także na wymiar, co sprawia, że w dowolny sposób można zaaranżować pomieszczenie, dostosowując meble do jego wymiarów i kształtu.

Zabudowy kuchenne zawsze w modzie

Zabudowy kuchenne od dawna są niezwykle popularne, gdyż dzięki nim można uzyskać w pełni zagospodarowaną, spójną przestrzeń. Wykonywane są z dbałością o każdy szczegół, dostosowywane do indywidualnych wymagań klienta. Istnieje możliwość nabycia ich w określonym kolorze. Poznańska firma Płuciennik dzięki bogatemu doświadczeniu jest w stanie zrealizować różnego rodzaju projekty, a poprzez współpracę z renomowanymi producentami artykułów i elementów wykończeniowych gwarantuje solidne, trwałe i wysoce estetyczne rozwiązania.

ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY