MEBLE NA WYMIAR

NASZE REALIZACJE

Meble na wymiar realizacje

Piękna i funkcjonalna przestrzeń zarówno mieszkalna, biurowa, jak i użytkowa to marzenie większości kobiet i mężczyzn. W obliczu wciąż rosnących wymagań klientów i tworzenia przez deweloperów jednakowych, mało ustawnych i niepraktycznych mieszkań, to właśnie meble na wymiar są jedynym sposobem na wyrażenie swojego stylu, podkreślenie indywidualnego charakteru wnętrza i w pełni wykorzystaniu jego potencjału. Realizacje, których podjęła się marka Płuciennik, charakteryzują się niebywałą dbałością o każdy szczegół, zgodnością z najnowszymi trendami i ponadczasowością, dzięki której wnętrze będzie zachwycać tak samo dziś, jak i za kilka lat.

Meble na wymiar – realizacje Płuciennik

Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach na naszej stronie przygotowaliśmy zestawienie realizacji mebli na wymiar przez markę Płuciennik. Galeria inspiracji to często pierwszy krok do określenia swoich potrzeb i oczekiwań. Z tego też względu zadbaliśmy o różnorodność propozycji, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W naszej kolekcji znajdziesz meble pokojowe, dzięki którym elementy dekoracyjne zostaną odpowiednio wyeksponowane, a w pomieszczeniu zapanuje ład i porządek, realizacje przestrzeni dziecięcej i młodzieżowej, w której najważniejszy jest balans pomiędzy strefą nauki i wypoczynku. Jesteśmy przekonani, że półki pod łóżkiem, czy duża szafa z ulubioną grafiką z pewnością zrobi piorunujące wrażenie na niejednym młodym człowieku.
Meble na wymiar to także idealne rozwiązanie do kuchni, czy łazienki. Nasze realizacje bezdyskusyjnie to potwierdzają. Niewątpliwie są to najtrudniejsze pomieszczenia, w których ciężko o funkcjonalność, szczególnie jeśli do zagospodarowania jest niewielki metraż w bloku. Dzięki zdobywanej przez blisko pięćdziesiąt lat wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Bez problemu poradzimy sobie z nieustawną kuchnią, małą łazienką, czy mikroskopijną ubikacją. Swoje usługi kierujemy także do właścicieli firm. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że biuro powinno być miejscem reprezentatywnym dla klientów i funkcjonalnym dla pracowników. Z chęcią pomożemy Ci stworzyć taką przestrzeń, bazując na najnowszych trendach, najwyższej jakości surowcach i Twoich indywidualnych oczekiwaniach.

Jak zamówić meble na wymiar?

Podobają Ci się nasze realizacje? Dostrzegasz kunszt naszej pracy, dbałość o szczegóły i estetykę wnętrza? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo bądź – jeśli jesteś z Poznania – odwiedź nas, zabierając ze sobą wstępne wymiary pomieszczenia oraz własną propozycją rozmieszczenia poszczególnych elementów np. zaczerpniętą z naszych realizacji mebli na wymiar. Możesz także całkowicie zdać się na naszą wiedzę i doświadczenie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wstępny projekt oraz wizualizację a po uzgodnieniu ostatecznego wyglądu mebli, stworzymy je dla Ciebie na stolarni i zamontujemy w wyznaczonym miejscu. Zapraszamy do współpracy.