MEBLE ŁAZIENKOWE

NASZE REALIZACJE

Meble łazienkowe realizacje

Łazienka to niewątpliwie miejsce relaksu, codziennego wypoczynku i przygotowania się do kolejnego dnia pełnego wyzwań i obowiązków. Musi być to zatem miejsce nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Projekty mebli łazienkowych realizowanych od 1974 roku przez rodzinną firmę Płuciennik to kwintesencja jakości, atrakcyjnej ceny i praktyczności, której na próżno szukać w gotowych rozwiązaniach z marketów. Nasze realizacje mówią same za siebie. Meble łazienkowe wykonywane są zgodnie z założeniami i wymaganiami klienta, tak aby całość była ponadczasowa i dobrze zorganizowana. Sprawdź nasze propozycje i znajdź rozwiązanie idealne dla siebie.

Meble łazienkowe – realizacje

Łazienka to jedno z najbardziej problematycznych pomieszczeń w całym domu. Najczęściej jest wnętrzem niewielkim, w którym jednak musi zmieścić się masa sprzętu i akcesoriów. Najlepszym rozwiązaniem, aby w pełni wykorzystać każdy milimetr przestrzeni użytkowej, jest przygotowanie projektu mebli łazienkowych na wymiar. Dzięki temu istnieje możliwość optymalnego wykorzystania wnętrza bez jego zbędnego zagracania. To bardzo ważne, szczególnie wówczas, gdy dysponujesz małą łazienką w bloku. Przedstawione na naszej stronie realizacje pozwolą Ci zwrócić uwagę na wiele aspektów, o których być może do tej pory nie masz pojęcia, a które będą miały fundamentalne znaczenie w codziennym korzystaniu z pomieszczenia. Meble łazienkowe projektowane przez naszych specjalistów uwzględniają zarówno metraż pomieszczenia, aktualne położenie takich elementów jak wanna, czy prysznic, a także ponadczasowość zastosowanych wzorów i wykończeń, tak aby wygląd łazienki była aktualny tak samo dziś, jak i za kilkanaście lat.

Inspiracje meblami łazienkowymi od marki Płuciennik

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości wyrobu meblarskiego, który pozwoli Ci się cieszyć z estetycznej i praktycznej łazienki przez długie lata, to jesteś we właściwym miejscu. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy zdjęcia mebli łazienkowych, które są naszymi poprzednimi realizacjami. Dzięki nim możesz zweryfikować swoje dotychczasowe oczekiwania np. względem określonej kolorystyki, czy ustawienia szafek. Inspiracje pozwolą Ci również zwrócić uwagę na praktyczne rozwiązania np. zabudowanie pralki, czy wykorzystanie wszelkich skosów i wnęk do stworzenia wygodnych w użyciu półek, czy szafek. Z chęcią wykonamy dla Ciebie szafkę pod umywalkę, słupek łazienkowy, zabudowę sprzętu wraz z estetycznymi szafkami, czy regały łazienkowe, na których wyeksponujesz piękne świecie, dobrane pod kolor ręczniki, czy gustowne koszyki na drobiazgi.

Projekty mebli łazienkowych, czyli jak pracujemy

Decydując się na współpracę z nami, masz gwarancję, że uzyskana przestrzeń będzie idealna w każdym calu. Bardzo ważnym elementem są wspólne konsultacje, w trakcie których określasz swoje wymagania i oczekiwania. Świetnym rozwiązaniem jest wcześniejsze obserwowanie codziennych czynności, zastanów się, czego Ci brakuje, które z dotychczasowych rozwiązań się nie sprawdzają lub są mało komfortowe. Dzięki temu projekt mebli łazienkowych będzie w 100% spełniał Twoje wymagania. Po ustaleniu wstępnych szczegółów nasi specjaliści przygotują wizualizację przestrzenną, by jeszcze raz móc zweryfikować wybrane rozwiązania. Ostatecznym etapem jest produkcja mebli łazienkowych oraz realizacja usługi, w postaci profesjonalnego montażu.