SCHODY

NASZE REALIZACJE

Schody realizacje

Schody to nieodłączny element każdego domu, który przez lata nie był doceniany. A to ogromny błąd, gdyż niejednokrotnie są one dopełnieniem całości, doskonale podkreślają charakter wnętrza oraz jego styl. Prezentowane na naszej stronie projekty schodów idealnie sprawdzą się zarówno w nowo powstających budynkach, jak i tych modernizowanych. Jest to doskonała alternatywa dla gotowych wyrobów, dająca o wiele większe możliwości aranżacyjne oraz dbająca zarówno o aspekt estetyczny, jak i praktyczny. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam proponować naszym klientom nietypowe rozwiązania, które są w pełni dopasowywane do konkretnego wnętrza, gustu i oczekiwań właścicieli.

Projekty i realizacje schodów od marki Płuciennik

Solidne, stabilne i niezwykle efektowne, takie są realizowane przez markę Płuciennik schody zarówno na konstrukcji metalowej, drewnianej, jak i instalowane na betonie. Podczas tworzenia schodów oprócz estetyki i funkcjonalności bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Z tego też względu bazujemy jedynie na sprawdzonych, wysokiej jakości surowcach, które gwarantują niezawodność przez długie lata. Schody są trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia, także dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości bejc, lakierów i klejów. Przeglądając nasze realizacje schodów, z pewnością zauważysz, że produkujemy schody zarówno proste, jedno i dwuzabiegowe, dwuzabiegowe z podestem, dywanowe oraz spiralne. Podejmujemy się także zleceń nietypowych, bardzo wymagających. Oprócz różnorodnego kształtu wśród naszych inspiracji znajdziesz schody o bogatej kolorystyce. Najczęściej wybieranymi barwami są: dąb bielony, dąb orzech czy wenge, które idealnie wpisują się zarówno w klasyczny wystrój, jak i ten z nutką nowoczesności.

Jak zamówić projekt schodów?

Obojętnie, czy chcesz wymienić stare schody na nowe, czy budujesz swój dom od podstaw, z chęcią pomożemy Ci sprawić, by była to przestrzeń praktyczna, bezpieczna i atrakcyjna wizualnie. Wystarczy, że odwiedzisz nas w Poznaniu lub skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Po zapoznaniu się z naszymi realizacjami schodów wspólnie poszukamy rozwiązań, które będą mogły być zastosowane w Twoim własnym, indywidualnym projekcie. Do pracy podchodzimy bardzo rzetelnie i profesjonalnie, dzięki czemu jesteśmy bezkonkurencyjni. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz wyrób idealnie łączący wysoką jakość z estetyką i atrakcyjną ceną. Nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji na każdym etapie zamówienia, doradzając kształt i kolor nie tylko samych schodów, ale również balustrad i elementów ozdobnych. Zachęcamy do poznania naszej tradycji stolarskiej, którą praktykujemy od 1974 roku oraz wielu ciekawych realizacji nie tylko schodów, ale również mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych, czy dedykowanych do przedpokoju lub garderoby.