SZAFY WNĘKOWE

NASZ REALIZACJE

Szafy wnękowe realizacje

Szafy wnękowe oferowane przez firmę Płuciennik to maksymalne wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej z zachowaniem pięknego wzornictwa i funkcjonalności wnętrza. Nie ulega wątpliwości, że jest to bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie w małych, nieustawnych mieszkaniach, w których liczy się każdy centymetr powierzchni użytkowej. Co ważne, szafy wnękowe są doskonałym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w przedpokoju, pokoju gościnnym, salonie, czy pokoju dziecięcym. Sprawdź, nasze inspiracje i realizacje szaf wnękowych!

Nowoczesne szafy wnękowe od pluciennik.pl

Rodzinna firma Płuciennik od 1974 roku zajmuje się meblarstwem w szerokim tego słowa znaczeniem. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od wstępnego projektu, poprzez wizualizację przestrzenną, doradztwo i pomoc w wyborze elementów wykończeniowych, aż po wykonanie mebli i ich montaż. Dzięki temu, że szafy wnękowe produkowane są przez nas od początku, możemy wyposażyć je w dokładnie takie elementy, jakie sobie życzysz. Półki, drążki wieszakowe, szuflady, czy kosze druciane mogą występować w dowolnej ilości i różnych konfiguracjach. Szafy pod wymiar pozwalają w pełni uporządkować przestrzeń mieszkalną, w której wreszcie znajdzie się miejsce dla elementów garderoby, rzeczy osobistych, czy wyposażenia domu.

Konfiguracje i realizacje szaf wnękowych

Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi realizacjami szaf wnękowych, a przekonasz się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Każda realizacja szaf wnękowych jest indywidualna i niepowtarzalna. Klient czynnie uczestniczy w tworzeniu szafy, określając swoje potrzeby i najważniejsze parametry, dzięki czemu jest to produkt “szyty na miarę”. Fronty szaf wnękowych mogą być w najmodniejszych kolorach drewna np. dąb, czy wenge, być wzbogacone o duże lustra, grafikę lub zdjęcie. Świetnym pomysłem, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach jest wykorzystanie stałych elementów pokoju do stworzenia wyjątkowo przytulnej i klimatycznej przestrzeni. Doskonałym przykładem będą szafy przy oknie, które wykorzystują miejsce pod nim do wykreowania strefy do wypoczynku. Siedzisko koło dużego okna to idealne miejsce do czytania książki, odpoczynku z filiżanką kawy, czy interesujących rozmów z bliską osobą.

Czym wyróżniają się szafy wnękowe od firmy Płuciennik?

Do stworzenia wyjątkowo pięknej i trwałej szafy wnękowej niezbędna jest wiedza i wieloletnie doświadczenie, które niewątpliwie posiadają pracownicy firmy Płuciennik. Szeroki wybór elementów wyposażenia szaf przesuwnych sprawia, że znajdujemy odpowiedź na każdą potrzebę naszego klienta. Stawiamy także na jakość i precyzje wykonania bazując na akcesoriach renomowanych firm, takich jak SEVROLL, KOMANDOR, SENATOR, BLUM, LAGUNA, czy INDECO. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjna cena mebli i szybki czas realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi realizacjami szaf wnękowych i kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Wspólnie stworzymy komfortowe i estetyczne mieszkanie.